1. Новини Закарпаття
  2. >

Екс-секретар РНБО заявив, шо відставка було його ініціативою

01.10.2019 17:47 Влада

Водночас Олександр Данилюк розповів про "підкилимні ігри" і чому подав у відставку.

Водночас Олександр Данилюк розповів про

Про це він сказав у коментарі виданню “Гордон”.

“Звільнення з посади секретаря РНБО – моя ініціатива. Це було свідоме рішення, засноване на тому, що відбувається і як зараз формується політика. Мені просто не цікаві підкилимні ігри, якими займаються деякі персонажі. Я запропонував президенту кілька варіантів, щоб виправити ситуацію, але до єдиної позиції ми не дійшли. Хоча стосунки у нас залишилися конструктивні. Не виключаю, що буду допомагати йому, консультувати. Все-таки я підтримував його з самого початку кампанії, тому бажаю йому успіху”, – сказав екссекретар Ради національної безпеки і оборони.

Щодо того, чим займатиметься далі, Данилюк ще не визначився.

“Надходять пропозиції, як правило, пов’язані з бізнесом. Правда, вони в основному з інших країн, а мені цікаво попрацювати в Україні. Думаю, це буде незалежна платформа. На даному етапі, мені здається, так буде правильно”, – зазначив він.

Данилюк підкреслив, що у багатьох людей, які прийшли до влади, недостатній рівень професіоналізму.

“Влада в Україні зараз дуже різношерста. У цій команді різні люди – є ті, кого я підтримую, а є такі, кого не підтримую. Тому, коли говорять “влада”, я відразу їх розділяю. У всіх різний рівень досвіду. У багатьох , хто прийшов, не вистачає професіоналізму. Це системна проблема, яка несе ризик. Я сподіваюся, що будуть зроблені висновки і президент проведе коригування. Незважаючи на те, що його тягнуть в інший бік. Інакше будуть проблеми. Від його команди багато чого чекають. І якщо ці великі очікування не реалізуються, всі отримають серйозну психологічну травму. І не тільки. Час дуже цінний. Зараз важливий період – інші країни відвертаються від України, займаючись своїми проблемами”, – додав Данилюк.

Нагадаємо, стало відомо, яких розмірів першу зарплату отримали нардепи 8-го скликання

Читайте на ГК:МОЗ назвало терміни нової хвилі коронавірусу
Читайте на ГК:Курси валют на 4 серпня: євро подешевшав, долар подорожчав
Читайте на ГК:Відверта фотосесія від "гарячої" Даші Астаф'євої (ФОТО)