1. Новини Закарпаття
  2. >

Спеціалісти закарпатських ОТГ вивчали особливості планування бюджету громад на 2020-й рік

29.09.2019 18:29 Влада

Про це повідомили у Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

У Закарпатському ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою» відбувся семінар на тему «Процес планування місцевих бюджетів на 2020 рік», який провів експерт з фінансів професор Василь Папп.  

Серед питань, розглянутих спільно з учасниками семінару, були питання формування нормативно-правової бази та формування бюджетів ОТГ.

Учасники розглянули особливості іновації у бюджетному процесі на наступний рік та підняли актуальні питання, що потребують вирішення при  формуванні бюджетів.

Василь Папп наголосив на напрямках формування фінансової самодостатності ОТГ, необхідності пошуку шляхів збільшення шляхів власних надходжень з метою забезпечення спроможності об’єднаних територіальних громад.

Серед варіантів збільшення власних надходжень: надання майданчиків для інвестиційних проектів, оптимізація видаткової частини, оптимізація управлінської діяльності майном ОТГ та інші неподаткові надходження, пов’язані з ефективним використанням уже наявних ресурсів, в першу чергу майнових, що знаходяться у розпорядженні ОТГ.

Нагадаємо, схвалення Перспективного плану і кінець боротьби за добровільне об’єднання на Закарпатті — чому радіють громади?

Читайте на ГК:Стало відомо, про що домовилися водники України та Румунії
Читайте на ГК:"Із Земаном уп'ю панака у Празькому Граді": закарпатець написав жартівливий вірш про заробітки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Підкорення Говерли та рекорд України: Українці з пересадженими органами підкорили найвищу вершину Карпат
Стрічка