1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградові відбулася робоча нарада про стан проведення тендерних процедур управлінням освіти, молоді та спорту

26.09.2019 10:38 Влада

25 вересня в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук провела робочу нараду з головою та членами ліквідаційної комісії і тендерного комітету управління освіти, молоді та спорту.

В ході наради голова ліквідаційної комісії Олександр Кіш доповів про стан проведення в управлінні тендерних процедур на закупівлю товарів та послуг. Відтак він зазначив, що вчора, 24 вересня, новостворений тендерний комітет провів своє засідання.

"В ході засідання було розглянуто ряд питань, а зокрема про порушення, вчинені попереднім тендерним комітетом під час проведення деяких тендерних процедур. За словами фахівців, закупівлі не відбулися в зв’язку із діями, вчиненими начальником управління освіти, молоді та спорту. Знаючи про те, що тендерні процедури на завершальній стадії, керівник управління Юрій Свищо дозволив голові тендерного комітету Володимиру Боглі піти в довготривалу відпустку, тим самим спричинивши зрив розгляду скарг та процедури розкриття пропозицій", - повідомляє Виноградівська РДА.

Ліквідаційною комісією, у відповідності до чинного законодавства, було утворено новий тендерний комітет. Відтак тендерні процедури надалі відбуватимуться у визначеному порядку та без навмисних зривів, а всі меблі та комп’ютерна техніка, закупівля яких відбудеться за наслідком проведення нових тендерів, будуть направлені у навчальні заклади району.

Нагадаємо, раніше Наталія Костелеба-Веремчук закликала працівників управління освіти, молоді та спорту працювати в звичному режимі.

Читайте на ГК:В мережі оприлюднили пісню про Виноградів русинською мовою (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Не останній притулок: у Виноградові замість хоспісу функціонує VIP-геріатричне відділення
Читайте на ГК:Збірна Виноградова виграла ХI міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби (ФОТО)
Стрічка