1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві сесія міськради: до розгляду винесено майже півсотні питань (Пряма трансляція)

26.09.2019 10:23 0 Влада Автор: Голос Карпат

Сьогодні, 26 вересня, у Мукачеві депутати зібрались на сесію міської ради.

За інформацією Голосу Карпат на порядку денному 47 питань.

Серед іншого проект про Про надання згоди на добровільне приєднання Жнятинської сільської територіальної громади села Жнятино Жнятинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

Також під час засідання обранці голосуватимуть ряд змін та затверджуватимуть положення відділів та секторів міської ради, прийматимуть ряд рішень у земельній сфері та передаватимуть  матеріальні цінності у тимчасове безоплатне користування.

Голосуватимуть також проект рішення про затвердження структури та штатної чисельності новоствореної комунальної установи “Центр громадськості та національних культур” Мукачівської міської ради. Крім того, на сесію винесено питання щодо  внесення змін до Програми "Реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території м. Мукачево на 2019-2020 роки".
Перебіг засідання дивіться у прямій трансляції з сесійної зали міської ратуші.

До уваги читачів Голосу Карпат публікуємо порядок денний 62-ої сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 26 вересня 2019 року:

Читайте на ГК:На Закарпатті на ринку побилися дві жінки
Читайте на ГК:Очільник Закарпаття особисто інспектує ремонти доріг (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Сімейним лікарям Мукачева розповіли про перший етап впровадження системи Е-пенсія
Стрічка