1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд Гончарука звільнив голів "Укртрансбезпеки" та "Укравтодору"

25.09.2019 16:22 Влада

Михайла Ноняка та Славоміра Новака.

Кабінет Міністрів прийняв рішення про звільнення Михайла Ноняка з посади голови Державної служби з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека") та Славоміра Новака з посади голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор").

Про це повідомляється на сайті Кабміну за підсумками засідання в середу.

"Це позитивний сигнал для міжнародних вантажних перевезень, що ситуація з розподілом дозволів зміниться на краще", - прокоментував прем'єр-міністр Олексій Гончарук звільнення Ноняка.

Михайла Ноняка було призначено головою "Укртрансбезпеки" рішенням уряду від 20 квітня 2016 року. До цього, з січня 2016-го, обіймав посаду заступника голови цієї служби. Раніше, з квітня 2014 року, обіймав посаду заступника міністра доходів і зборів.

Кабінет Міністрів України призначив Славоміра Новака в. о. глави "Укравтодору" 19 жовтня 2016 року. До цього він був депутатом польського сейму, відповідав за транспортні плани та інвестиції під час підготовки Польщі до Євро-2012. У 2011-2013 рр. обіймав посаду міністра транспорту, будівництва і морського господарства Польщі.

Увечері 24 вересня прес-служба "Укравтодору" повідомила, що Новак подав прем'єр-міністру Олексію Гончаруку заяву про відставку у зв'язку із закінченням своєї трирічної каденції.

Нагадаємо, закарпатські неурядові організації закликають обласних депутатів ухвалити завтра Перспективний план (ФОТО)

Читайте на ГК:Молодий українець покликав заміж 81-річну бабусю
Читайте на ГК:В обмінниках долар купують вже по 23,99 гривень
Читайте на ГК:Закон про штрафи за перевантажені фури набув чинності
Стрічка