1. Новини Закарпаття
  2. >

"Слугам народу" влаштували прочуханку за провалений законопроект про дозвіл на обшук і прослуховування нардепів

20.09.2019 12:50 Влада

У "Слузі народу" насварили тих нардепів, які вчора саботували законопроект про зміни до Кримінального кодексу в частині дозволу обшуків нардепів.

Про це повідомляє LB.ua, спираючись на власні джерела у фракції.

"Було засідання фракції, нічого особливого, крім прочуханки за “провалений” учора 1009 (проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства, – ред.)”, – розповів депутат.

Він також повідомив, що “сьогодні призначимо головою апарату ВР В’ячеслава Штучного, це заступник УДО, а питання призначення нової ЦВК розглядатися не буде”.

Довідка

Законопроект повинен скасувати правки до Кримінального процесуального кодексу, які суттєво ускладнили процедуру досудового розслідування. Також він мав внести поправки в ст. 27 закону України про статус народного депутата, де прописані гарантії недоторканності. Зокрема, знімається норма, яка забороняє без згоди Ради здійснювати обшук народного депутата, огляд його особистих речей і багажу, транспорту, житлового і службового приміщень, а також втручатися в таємницю листування, телефонних розмов та іншої кореспонденції.

Крім того, планувалися зміни в закон про радіочастотний ресурс, що дає НАБУ і ДБР право на автономне зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж у рамках проведення негласних слідчих і розшукових дій.

Нагадаємо, вчора розгляд законопроекту №1009 про скасування “правок Лозового” у другому читанні завершилося скандалом. Коли на табло з’явилися провальні 196 голосів за мінімально необхідних 226, спікер Дмитро Разумков зупинив голосування. Після суперечок у залі законопроєкт було відправлено на повторне друге читання.

Нагадаємо, Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів

Читайте на ГК:Гороскоп на 20 вересня для всіх знаків Зодіаку: день, в який можуть траплятися непересічні події
Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Стрічка