1. Новини Закарпаття
  2. >

Мінінфраструктури ініціює перегляд порядку розмитнення "єврономерів"

19.09.2019 23:04 Влада ВАЖЛИВО

Міністерство інфраструктури України ініціює перегляд порядку розмитнення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Міністерство інфраструктури України ініціює перегляд порядку розмитнення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури з посиланням підсумки наради за участю міністра інфраструктури Владислава Криклія, голови ДМС Максима Нефьодова, а також нардепів, представників ДФС і громадських організацій, у міністерстві відзначили, що учасники наради розглянули пропозиції, що надійшли від громадських організацій щодо розмитнення "єврономерів", а також пропозиції Мінінфраструктури щодо врегулювання даного питання на законодавчому рівні.

Пряма мова Криклія:

"Будь-яке спрощення і зменшення вартості стимулює ринок. Необхідно розробити простий і зрозумілий механізм, де б не було потреби іти за оцінюваннями або доказовою базою. Ми за те, щоб було менше маніпуляцій і все було на прозорих принципах".

У свою чергу, заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що новий законопроект необхідно внести до Верховної Ради до кінця поточного року.

Пряма мова Лавренюка:

"На сьогоднішній час у нас і досі є низка невирішених проблем: перша –  проблема автомобілів, які вже ввезено на територію України. Друга –  питання розмитнення спецавтомобілів".

Лавренюк додав, що відомство пропонує розділити всі "єврономери" на дві категорії, до яких застосовуються різні ставки розмитнення.

У першій категорії, зокрема, будуть більш старі автомобілі, які вже знаходяться на території України, до певного обсягу і віку. До такої категорії, за його словами, пропонується встановити єдину ставку розмитнення. У другій категорії - більш нові автомобілі, які будуть розмитнюватись за спеціальною формулою.

Нефьодов підтримав ініціативи Мінінфраструктури і зазначив, що Державна митна служба вже працює над тим, щоб до кінця року запустити відповідний калькулятор розрахунку платежів.

Пряма мова Нефедова:

"Ми хочемо вийти на зрозумілу методику, яка буде прозора для всіх. Окремо, ми також проводимо переговори із сервісними центрами МВС стосовно організації в кожній області спільного центру, де буде одночасно все знаходитись".

Учасники наради домовились в найближчий час опрацювати всі пропозиції для розробки відповідного закопроєкту та внесення його на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, стало відомо, хто з нардепів від Закарпаття не підтримав відтермінування штрафів для "єврономерів".

Читайте на ГК:У найближчі години Закарпаття огорнуть тумани
Читайте на ГК:Василь Брензович: Дуже важливо те, що комісар ЄС Олівер Варгеї зустрівся з представниками нацменшин в Україні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку. З травня платитимемо банкам за обов'язкові додаткові квитанції
Стрічка