1. Новини Закарпаття
  2. >

Аваков роз'яснив позицію про легалізацію марихуани

17.09.2019 20:54 Влада

Питання легалізації марихуани має обговорюватися за участю медиків, МВС і релігійних організацій, вважає Аваков.

Глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що для легалізації марихуани немає ні законодавчого процесу, ні процедури. Про це повідомляє прес-служба МВС. За його словами, це питання буде піднято Міністерством охорони здоров'я.

"Щодо питання медичного використання марихуани. У нас на цю тему немає ні законодавчого забезпечення, ні процедури, ні філософії. Минулий уряд обговорював його "з голосу", без єдиного документа. Я проголосував проти, бо не зрозуміло, що пропонується. Якщо це питання знову буде піднято Міністерством охорони здоров'я, я відмовлятимусь мотивовано до тих пір, поки ми не виробимо єдиний конструктивний підхід", - заявив міністр. 

Також він зазначив, що це питання має обговорюватися за участю медиків, Міністерства внутрішніх справ і релігійних організацій. 

"Це питання має обговорюватися професійно, за участю медиків, МВС, релігійних організацій. Для того, щоб розібратися, де є і червона лінія, за яку ми не можемо зайти, в тому числі з урахуванням взятих на себе Україною зобов'язань в рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в уряді прийдемо до цього питання, має обговорюватися саме загальне бачення", - додав Аваков.

Читайте на ГК:Через скандал з хабарями в Інституті раку проведуть аудит, - МОЗ
Читайте на ГК:Україна забезпечена газом на цю зиму, - «Нафтогаз»
Читайте на ГК:"1000 гривень": в обіг випустять банкнот на 5 млрд грн - НБУ (ВІДЕО)
Стрічка