1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

«Не піддаватися на провокації»: Наталія Костелеба-Веремчук закликала працівників управління освіти, молоді та спорту працювати в звичному режимі (ФОТО)

17.09.2019 16:36 Влада

17 вересня Наталія Костелеба-Веремчук провела зустріч із працівниками Виноградівського управління освіти, молоді та спорту.

В ході зустрічі в.о. голови райдержадміністрації закликала працівників управління не піддаватися на провокації та працювати в звичному режимі.

-«Я переконливо прошу вас не поширювати неправдиву інформацію в соціальних мережах з метою подальшої дестабілізації ситуації! Освітяни та учні Виноградівського району не повинні страждати від процесу ліквідації, як не постраждаєте від нього і ви. Натомість деякі працівники управління освіти, молоді та спорту, на мою думку, зацікавлені в тому щоб робота відбувалася з перебоями чи зовсім зупинилася. Я вважаю, що чинення тиску на працівників управління з принципово іншою позицією заслуговує уваги працівників правоохоронних органів.» , - зазначила Наталія Костелеба-Веремчук.

Окрім того в.о. голови роз’яснила присутнім хід процесу ліквідації управління з подальшим утворенням двох відділів, про оголошення та проведення конкурсів на посади державної служби, а також та про те, що після ліквідації управління саме їм першочергово буде запропоновано роботу на посадах в новостворених відділах.

Також Наталія Костелеба-Веремчук наголосила на тому, що до закінчення процесу ліквідації всі вони і надалі працюють на займаних посадах та отримують за це заробітну плату. Саме тому від них очікують професіоналізму, в першу чергу всі учні та працівники шкіл, адже навчальний процес повинен продовжуватися в звичному режимі, і сьогодні це залежатиме саме від сумлінного виконання своїх посадових обов’язків працівниками управління освіти, молоді та спорту.

-«Наразі робота в школах району відбувається відповідно до плану. Педагогічні працівники та працівники управління освіти вчасно отримали аванс і вчасно отримають заробітну плату. Тому я вважаю, що ліквідаційна комісія повною мірою справляється із роботою, процес ліквідації запущений грамотно і без порушень, а приводу для загострення ситуації самими працівниками управління – і зовсім немає.», - наголосила в.о. голови райдержадміністрації.

Виноградівська РДА

Нагадаємо, Виноградівщина: ліквідація управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

Читайте на ГК:"Особлива атмосфера": на Виноградівщині відбувся мистецький пленер іконописців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з мікрорайонів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові серед вулиці з'явився "сидячий поліцейський" (ФОТО)
Стрічка