1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, хто з нардепів від Закарпаття не підтримав відтермінування штрафів для "єврономерів"

13.09.2019 10:09 Влада ВАЖЛИВО

Не всі нардепи від Закарпаття підтримали закон про відтермінування штрафів для авто на єврономерах.

Не всі нардепи від Закарпаття підтримали закон про відтермінування штрафів для авто на єврономерах.

Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України не підтримали двоє народних депутатів від Закарпаття – це представник фракції “Слуга Народу” Ігор Кривошеєв та депутатської групи “За майбутнє” Віктор Балога, повідомила Трибуна.

Підтримали цей закон позафракційні депутати-закарпатці Роберт Горват, Валерій Лунченко, Василь Петьовка, представники “Слуги Народу” Михайло Лаба та Анатолій Костюх, депутат депутатської групи “За майбутнє” Владислав Поляк.

Всього за Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України проголосувало 284 народні обранці.

Нагадаємо, нова формула з податків і утилізаційний збір: що чекає на власників єврономерів, яким дали відстрочку штрафів.

Читайте на ГК:Декларація претендента на посаду голови Закарпатської ОДА з’явилась на сайті НАЗК — джерело (ДОКУМЕНТ)
Читайте на ГК:"Червоний телефон". Заступниця очільника Закарпаття відповідатиме на запитання краян
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку. Кабмін хоче отримати право на заборону виїзду українців за кордон під час карантину