1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Мужіївське родовище: американський інвестор звинувачує Gofer Mining PLC у рейдерському захопленні, - ЗМІ

11.09.2019 16:35 Влада

Через рішення судді Господарського суду Закарпатської області американський інвестор ризикує втратити своє підприємство в Україні.

Про це йдеться у сюжеті журналістів телеканалу Espreso.TV:

6 вересня під час чергового засідання у цій справі сторони розглядали заяву арбітражної керуючої щодо перегляду рішення суду про розірвання договору оренди земельної ділянки між Мужіївською сільською радою і підприємством «Закарпатполіметали». Суддя ухвалила рішення задовольнити цю заяву. 

Разом з тим, як зазначає адвокат компанії Avellana Gold Микола Костюк, суддя не вивчила матеріали справи та не заслухала пояснення всіх учасників процесу. За словами адвоката, це свідчить про сприяння у захопленні підприємства та перешкоджання діяльності Avellana Gold.

«Таке швидке прийняття рішення було неможливе, що також свідчить, що суддя Ремецькі діє заодно з рейдерами», - коментує адвокат компанії Avellana Gold Микола Костюк.

«Я не вирішую, хто рейдер чи не рейдер. Тільки розглядається спір відповідно до чинного законодавства», - зазначає суддя Оксана Ремецькі.

Нагадаємо, за три роки Avellana Gold побудувала нову збагачувальну фабрику на Мужіївському родовищі поліметалічних руд. Тепер землею і підприємством має намір заволодіти компанія Gofer Mining PLC, яку, за інформацією журналістів «Еспресо», створили через офшор Cengart: вона має британську реєстрацію, але керує нею група осіб, яку називають причетною до рейдерства в Україні, банкрутства «Закарпатполіметали» та заволодіння ним.

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Стрічка