1. Новини Закарпаття
  2. >

"За" проект закону про імпічмент від Зеленського проголосували депутати "Слуги народу" та один позафракційний

10.09.2019 11:37 Влада

Решта фракцій виступили категорично проти, оскільки народні депутати вимагали дати їм ще один тиждень для внесення правок.

Сьогодні народні депутати ухвалили в цілому президентський законопроект №1012 про імпічмент. За відповідне рішення проголосували на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради 245 народних депутатів, передає УНН.

Відповідне рішення підтримали виключно члени фракції "Слуга народу", решта фракцій виступили категорично проти, оскільки народні депутати вимагали дати їм ще один тиждень для внесення правок. Як наголосили окремі нардепи, більшість "продавлює" цей закон, позбавивши решту фракцій конституційного права вносити свої правки.

Метою і завданнями законопроекту є створення правових засад для гарантування реалізації народними депутатами України як представниками українського народу парламентського контролю за дотриманням Главою держави Конституції та законів України, відновлення системи стримувань та противаг шляхом забезпечення можливості практичної реалізації процедури імпічменту Президента України.

Після ухвалення рішення частина парламентарів почали голосно висловлювати своє обурення, і спікер Дмитро Разумков оголосив перерву на 30 хвилин.

Нагадаємо, 6 вересня комітет Верховної Ради з питань організації державної влади місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Раді ухвалити президентський законопроект про імпічмент в першому читанні і в цілому.

Нагадаємо, що зміниться у вересні: нові бебі-бокси, імпічмент Зеленського, iPhone 11 і Воно-2

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка