1. Новини Закарпаття
  2. >

У Гончарука затвердили нову організаційну структуру Кабміну

03.09.2019 18:19 Влада

Що ж придумали нові урядовці?

Кабмін перейменував Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в Міністерство розвитку громад і територій, Міністерство економічного розвитку і торгівлі у Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міністерство екології та природних ресурсів у Міністерство енергетики і захисту навколишнього середовища, Міністерство у справах ветеранів на Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, інформує UA.news.

Відповідна постанова Кабміну №829 від 2 вересня оприлюднена на офіційному урядовому порталі.

При цьому в рамках реорганізації Мінагрополітики приєднано до Мінекономрозвитку, Міненерговугілля – до Мінекології, МінТОТ – до Міністерства у справах ветеранів і тимчасово окупованих територій, Міністерство культури, молоді та спорту створено на базі Міністерства інформаційної політики, на нього покладені завдання і функції Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, а останні два вирішено ліквідувати.

Також Кабмін вирішив створити Міністерство цифрової трансформації, реорганізувавши Державне агентство з питань електронного урядування. Уряд також постановив передати новоствореним органам виконавчої влади майна, права і обов’язки попередників. Міністерству юстиції доручено подати в тижневий термін на затвердження Кабміну проекти документів про створення комісій з реорганізації міністерств.

Нагадаємо, іноземців допустять до ринку землі на окремих умовах, - прем'єр (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка