1. Новини Закарпаття
  2. >

"Важливо, що роблять і говорять артисти зараз, а не колись": Бородянський висловився про скандал з Аліною Паш через Росію

02.09.2019 20:48 Влада

Володимир Бородянський висловився про скандал зі співачкою Аліною Паш, яка у 2018 році повинна була виступити в РФ і заявляла, що буде співати там, де потрібно.

Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на інтерв'ю виданню Lb.ua, в якомучиновник сказав, що для нього важливо, що роблять і говорять артисти зараз, а не колись. Адже кожен в минулому міг помилятися.

"Коли ми говоримо про Аліну Паш або інших акторів, які в якийсь момент часу щось говорили або робили, для мене важливо, що зараз вони відчувають. У всього є якийсь термін давності. Якщо умовна Аліна Паш сьогодні не вважає, що у нас йде війна, то я вважаю, ця людина не повинна представляти країну на державному рівні. Але в минулому людина могла помилятися", — заявив Бородянський.

Нагадаємо, цього року під час Ходи Гідності у Києві Аліна Паш зачитала реп посеред гімну. Пізніше закарпатська співачка прокоментувала скандал довкола гімну на святкуванні Дня Незалежності.

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка