1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Андрій Жупанин: історія успіху від якісної освіти до депутатства у ВРУ (ВІДЕО)

02.09.2019 10:09 0 Влада Автор: Голос Карпат

Сьогодні у школах країни розпочався навчальний процес, тож п. Андрій розповів про важливість якісного навчання як на рівні школи, так і на рівні вишів.

«Саме шлях здобувати освіту, йти тим шляхом про який ми говоримо, отримувати там: гарні оцінки, гарний атестат, гарний диплом в університеті, іти працювати він такий більш… це можливо такий старомодний, класичний підхід, але він дає більше гарантій по життю, що людина все таки маючи засвоїти базу, вона зможе все таки влаштуватися, зможе знайти гарну роботу і зможе гарно заробляти», - розповів Жупанин

«Я вас закликаю цікавитися політикою, тому, що я бачу, що дуже велика кількість населення нашого, вона цікавиться політикою лише за якимись залишковим принципом. Вони думають що політика це щось не їхнє, що політика це щось дуже складне, що політика це щось наперед вирішене і наперед знане, можливо для певного кола людей. Це все не так ,політика формується в реальному житті», - зауважив Жупанин.

Довідково:

Жупанин Андрій Вікторович - український юрист, політик. Депутат Верховної ради України IX скликання, партія «Слуга народу».

Закінчив юридичний факультет Ужгородського національного університету і Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчався в Лейденському університеті (Нідерланди), отримав кваліфікацію «Магістр права».

Жупанин обіймає посаду старшого юриста у ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер Україна».

Він працював у багатьох провідних юридичних і консалтингових компаніях.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року. На час виборів: юрист ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер України», безпартійний. Проживає в Києві.

Нагадаємо, нардеп-виноградівець Жупанин Андрій ввійшов у Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Читайте на ГК:"Особлива атмосфера": на Виноградівщині відбувся мистецький пленер іконописців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з мікрорайонів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові серед вулиці з'явився "сидячий поліцейський" (ФОТО)
Стрічка