1. Новини Закарпаття
  2. >

Шуфрич і Порошенко влаштували перепалку в Раді (ВІДЕО)

31.08.2019 11:20 0 Влада

Між п'ятим президентом і депутатом від Опозиційної платформи - за життя в парламенті спалахнув конфлікт.

Між колишнім президентом Петром Порошенком і народним депутатом від Опозиційної платформи - за життя Нестором Шуфричем сталася перепалка під час засідання Верховної Ради в четвер, 29 серпня, повідомив Кореспондент.

Приводом для неї стало висловлювання нардепа від Слуги народу Максима Бужанського. Парламентарій в зверненні до нового глави ГПУ Руслана Рябошапки заявив, що екс-генпрокурор Юрій Луценко навмисне саботував розслідування кримінальних справ, які безпосередньо стосуються Порошенка.

Екс-президент, в свою чергу, заявив, що винних в Україні визначає суд, а не прокуратура, і вже тим більше не народні депутати в Раді.

"Я прошу з самого початку, щоб ми прибрали цю ганебну традицію... Є правоохоронні органи і неупереджене, якісне розслідування, рівність всіх перед законом, верховенство права є ознакою європейської та євроатлантичної інтеграції", - наголосив Порошенко.

Шуфрич же після цього пообіцяв, як римський політик Катон Старший, кожен виступ в парламенті закінчувати словами "А Петро Олексійович серед нас", на що Порошенко вказав, що думка Шуфрича його не цікавить.

"Мене не цікавить думка пана Шуфрича, кого він і про що буде питати, як представника окупаційної платформи", - відповів п'ятий президент.

Читайте на ГК:МОН озвучило вимоги до навчання в школах у пандемію
Читайте на ГК:Чи шкодить гель-лак нігтям?
Читайте на ГК:Де на 3акарпатті найчастіше помирають від COVID-19: антирейтинг районів за кількістю смертей