1. Новини Закарпаття
  2. >

Єлизавета II схвалила припинення роботи парламенту Британії

28.08.2019 23:47 Влада

У депутатів буде менше пленарних днів для внесення ініціатив і дебатів по Brexit перед безпосереднім виходом країни з ЄС.

Королева Великобританії Єлизавета II схвалила прохання прем'єр-міністра Бориса Джонсона тимчасово припинити роботу парламенту, щоб він не зміг заблокувати вихід країни з Євросоюзу без угоди. Про це повідомляє Sky News у середу, 28 серпня.

"Королева схвалила прохання Бориса Джонсона тимчасово припинити роботу парламенту із середини наступного місяця, що обмежить можливості депутатів заблокувати вихід з ЄС без угоди", - йдеться в повідомленні.

 Британський парламент припинить свою роботу з 9 вересня до 14 жовтня. У результаті в парламентаріїв буде менше пленарних днів для внесення ініціатив і дебатів по Brexit перед безпосереднім виходом країни з Євросоюзу, який запланований на 31 жовтня. Раніше стало відомо, що уряд Великобританії проситиме королеву Єлизавету II призупинити роботу парламенту. У відповідь спікер палати громад Джон Берков назвав цю ідею прикладом "конституційного свавілля". 

Своєю чергою, прем'єр Борис Джонсон оголосив про припинення роботи парламенту. При цьому він відкинув звинувачення в тому, що відтермінування засідань парламенту покликане перешкодити депутатам заблокувати Brexit без угоди.

Читайте на ГК:У жінки посиніла кров після прийому таблеток
Читайте на ГК:У Мілані голі продавці рекламують реаліті (ФОТО)
Читайте на ГК:Вчені придумали, як зупинити випадіння волосся при хіміотерапії
Стрічка