1. Новини Закарпаття
  2. >

У Зеленського анонсували створення офісу Генпрокурора

28.08.2019 16:08 Влада

Після ліквідації Генеральної прокуратури.

Партія “Слуга народу” планує реформувати Генеральну прокуратуру в Офіс Генпрокурора. У свою чергу, регіональні осередки прокуратури будуть перейменовані в офіси регіональних прокурорів, а місцеві – в окружні прокуратури, пише Тoday.ua.

За словами співрозмовників в Офісі президента, це спричинить “чистку” всіх кадрів.

У рамках реформи прокуратури планується також ліквідація органів прокурорського самоврядування – Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) і Ради прокурорів, які були створені за вимогами міжнародних експертів.

Ці дві структури займаються кадровими питаннями, якими раніше займалися керівники Генпрокуратури або регіональних прокуратур, а також залученням прокурорів до дисциплінарної відповідальності (аж до рекомендації звільнити їх).

Також планується ліквідація військової прокуратури з її нинішніми повноваженнями. А це, за словами джерела LB.ua разом з ратифікацією Римського статуту, про намір чого вже було заявлено, може спричинити за собою закриття кримінальних справ проти Російської Федерації і породити загрозу кримінального переслідування українських військовослужбовців.

Перше засідання Верховної Ради 9-го скликання, нагадаємо, відбудеться завтра, 29 серпня. Призначення Генпрокурора має відбутися в перші робочі дні нового парламенту.

Нагадаємо, у Зеленського обіцяють зупинити вирубку лісів на Закарпатті

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка