1. Новини Закарпаття
  2. >

Незвичайне заспокійливе: екс-президент України не лягає спати без пістолета (ВІДЕО)

26.08.2019 18:30 Влада

Леонід Кравчук зізнався, що перед сном кладе на тумбочку біля ліжка пістолет - він його заспокоює.

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що лягає спати з пістолетом на тумбочці біля ліжка. Про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

Так Кравчук відповів на питання, чи відчував він небезпеку в 1991 році під час здобуття Україною незалежності.

"Реальної небезпеки, яка нависає над тобою, я не відчував. А ось зараз я відчуваю не те що небезпеку, а якусь загрозу. Я навіть не можу її пояснити. Ось я лягаю спати, і в мене на тумбочці завжди зі мною мій пістолет. Завжди. Я вже звик до цього. Якщо я його не дістав з тумбочки і не поклав біля себе - я не можу заснути. Знаю, якщо хтось що-небудь захоче зробити, то що цей пістолет у моїх руках може дати? Але він мене заспокоює", - розповів президент.

При цьому він нагадав, що в 1991 році на нього намагалися вчинити замах.

"Один був реальний у Харкові, коли з ножем на мене кинувся чоловік, але захисник мій, його прізвище Паливода, підставив себе. Він його вдарив у груди ножем, але (у внутрішній кишені у охоронця) був пістолет, і він залишився живий", - сказав він.

"Денонсувати Радянський Союз, де п'ять мільйонів армії, тисячі боєголовок ядерних, мільйони інших силових структур з КДБ, міліцією, комсомолом. Збирається під 60 мільйонів чоловік, які завжди були готові. І підписати документ, що Радянський Союз припиняє існування - це було не просто так", - додав Кравчук.

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка