1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті створять 40 ОТГ з урахуванням тих, що вже існують (ПРОЕКТ)

23.08.2019 16:19 Влада ВАЖЛИВО

Голова Закарпатської ОДА підписав проект Перспективного плану об’єднання громад.

Голова Закарпатської ОДА підписав проект Перспективного плану об’єднання громад.

Голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко підписав розроблений фахівцями ОДА проект Перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад Закарпатської області і скерував документ до обласної ради для його розгляду і схвалення на черговій сесії.

Проектом перспективного плану пропонується створити на Закарпатті 40 громад з урахуванням ітих, що вже існують.

Так, в Ужгородському районі передбачено, окрім Баранинської, створення ще трьох ОТГ – Ужгородської, Чопської та Середнянської. На Перечинщині, крім Перечинської, в проекті зазначена ще одна ОТГ – Порошківська. Три ОТГ передбачено створити у Великоберезнянському районі – Великоберезнянська, Костринська і Ставненська.

Чотири ОТГ передбачені в Мукачівському районі. Окрім громади з центром в Мукачеві, тут планують створити також Ракошинську, Чинадіївську та Великолучківську. У Свалявському районі, крім Полянської, запланована ще одна ОТГ – із центром у Сваляві. Так само дві ОТГ передбачені у Воловецькому районі – Воловецька і Жденієвська, три ОТГ – Міжгірська, Пилипецька та Колочавська – в Міжгірському районі.

В Берегівському районі – дві ОТГ: Берегівська та Батівська, у Виноградівському – Виноградівська, Королевська та Пийтерфолвівська. В Іршавському районі наразі діє одна ОТГ – з центром в Іршаві. Окрім неї, в проекті Перспективного плану вказані також Сілецька, Білківська та Довжанська. Так само чотири ОТГ передбачені і в Хустському районі: Вишківська, Драгівська, Горінчівська та Хустська.

В Тячівському районі наразі існують дві ОТГ – Тячівська та Вільховецька. Окрім них, в межах району планується також створення Солотвинської, Дубівської та Усть-Чорнянської громад. У Рахівському районі проект перспективного плану передбачає створення Ясінянської, Великобичківської та Рахівської об’єднаних територіальних громад.

Нагадаємо, закарпатська митниця розповіла, як діятимуть нові штрафні санкції за порушення при переміщенні "єврономерів".

Читайте на ГК:На дорогах навколо Ужгорода встановлюють камери спостереження (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді поліція рятувала постраждалого у ДТП байкера (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський скансен – туристична родзинка Закарпаття (ВІДЕО)