1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Аваков звільнить голову Нацполіції в Закарпатській області

23.08.2019 15:33 Влада ВАЖЛИВО

Арсен Аваков до кінця дня чекає відповідних подань від Сергія Князєва і кадрових пропозицій.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прийняв рішення звільнити керівників управлінь Нацполіції у Львівській, Житомирській, Закарпатській і Запорізькій областях за неналежну організацію роботи поліції на місцях. Про це він сказав у п'ятницю, 23 серпня, під час розширеного засідання колегії МВС.

Отже, Аваков заслухав голову Нацполіції Сергія Князєва, який вказав на певні недоліки в поліції. Зокрема, на те, що кожне десяте вбивство залишається нерозкритим, у деяких регіонах дуже високий рівень злочинів, пов'язаних з викраденням автомобілів, а керівний склад поліції вимагає і отримує хабарі. За словами Князєва, з початку року, викривши на хабарництві, повідомили про підозру 69 співробітникам, кожен п'ятий з них - керівник. 

Вислухавши звіт Князєва, Аваков попросив його уточнити, у яких конкретно областях робота поліції організована на неналежному рівні. Голова Нацполіції повідомив, що в нього є "істотні зауваження до керівників Львівської, Закарпатської, Запорізької і Житомирської областей" і що він "готовий прийняти кадрові рішення щодо цих керівників". 

Аваков після цього зауважив, що до кінця дня п'ятниці чекає відповідних подань від Князєва і кадрових пропозицій. 

"Нам потрібні і кадрові, і структурні зміни. Я ще раз підкреслюю: я приймаю рішення про звільнення керівників главків Львівської, Закарпатської, Запорізької і Житомирської областей. Прошу відповідних офіцерів після засідання колегії зайти до мене для вирішення питання подальшого проходження служби", - сказав Аваков. 

Також голова МВС повідомив, що вирішили ліквідувати Департамент захисту економіки Нацполіції. Замість нього, а також замість підрозділів розслідування економічних злочинів у СБУ, у МВС і в податковій створять єдину Службу фінансових розслідувань. За словами Авакова, з цього приводу 23 серпня буде відповідна нарада в РНБО. Він також запевнив, що професіонали, які працювали в цьому департаменті, працюватимуть й надалі.

Нагадаємо, закарпатська митниця розповіла, як діятимуть нові штрафні санкції за порушення при переміщенні "єврономерів".

Читайте на ГК:В Ужгороді відбулася виставка-ярмарок "Тур'євроцентр Закарпаття" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Інтерлялька-2019": в Ужгороді відбудеться XVII Міжнародний фестиваль театрів ляльок(ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді стартувала XVIII виставка – ярмарок «Тур’євроцентр – Закарпаття» (ВІДЕО)
Стрічка