1. Новини Закарпаття
  2. >

В уряді вчергове пообіцяли дати гроші для розвитку регіонів

16.08.2019 18:02 Влада

Зазначається, що графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів і завершення розпочатих проектів.

Зазначається, що графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів і завершення розпочатих проектів.

Кабінет міністрів доручив Міністерству фінансів та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, починаючи з серпня, профінансувати програми і проекти розвитку регіонів.

Рішення уряд ухвалив на засіданні 14 серпня, повідомляє "Урядовий портал".

"Кабінет міністрів доручив забезпечити фінансування програм і проектів розвитку регіонів, особливо малих міст і громад, що здійснюються за рахунок, у тому числі, коштів Державного фонду регіонального розвитку. Це закріплено у протокольному дорученні уряду. Графік фінансування повинен забезпечити можливість своєчасного проведення тендерів і завершення розпочатих проектів", - повідомили в уряді.

Нагадаємо, уряд не виділив містам 10 мільярдів на розвиток. На що бракує коштів Чернівцям Кабмін затримує містам виплату 7,6 млрд грн із фонду регіонального розвитку та 2,5 млрд субвенції на соціально-економічний розвиток.

Нагадаємо, Президент Зеленський підписав указ щодо розвитку Карпат

Читайте на ГК:Закарпаття - дивовижне: на Рахівщині розквітли смереки (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті відбудуться планові відключення світла (ГРАФІК)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Перечинщині та Іршавщині 6 червня