1. Новини Закарпаття
  2. >

Формування ОТГ та районів має завершитися до чергових місцевих виборів 2020 року

15.08.2019 08:50 Влада

Про це заявив в Ужгороді перший заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, інфраструктури та ЖКГ В’ячеслав Негода.

Про це заявив в Ужгороді перший заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, інфраструктури та ЖКГ В’ячеслав Негода.

«Закарпатська область протягом багатьох років залишається єдиною в Україні без перспективного плану, що не дає можливості громадам пройти процес добровільного об’єднання, перейти на прямі міжбюджетні відносини та самим розбудовувати свою громаду», – на цьому наголосив перший заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, інфраструктури та ЖКГ В’ячеслав Негода в ефірі телеканалу «UA:Закарпаття».

Це питання було головним на засіданні робочої групи в Закарпатській ОДА, участь у якому взяв пан Негода.

Коментуючи, як повинна завершитися реформа, заступник міністра озвучив власну позицію – процес об’єднання повинен бути завершений до чергових місцевих виборів 2020 року, інформує Закарпатський ЦРМС.

«До чергових місцевих виборів, які мають відбутися у жовтні 2020 року ми повинні завершити процес формування територіальної основи місцевого самоврядування на рівні громад і на рівні районів, щоб вибори вже відбувалися на новій територіальній основі. Тому що якщо ми це залишимо, як є, ми законсервуємо ці проблеми, недоліки, які сьогодні маємо». 

Нагадаємо, В’ячеслав Негода заявив, що "потрібно нарешті розблокувати реформу Децентралізації на Закарпатті"

Читайте на ГК:«Твоя енергонезалежність»: закарпатці можуть повернути собі невикористані кошти сплачені за газ
Читайте на ГК:Скандальний блогер Анатолій Шарій розповів про церковні міжконфесіні баталії в Україні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгорода, Виноградівщини та Перечинщини 21 квітня 2020 року