1. Новини Закарпаття
  2. >

Питання розсадження виявилося найбільш спірним для нових депутатів

14.08.2019 22:30 Влада

Депутат від партії "Слуга народу", координатор підгрупи з питань організації та підготовки першого урочистого засідання ВРУ Сергій Іонушас розповів, що найбільш спірним питанням на засіданні.

Депутат від партії

Про це він заявив журналістам на брифінгу за підсумками засідання, передають "Українські новини".

"І найбільш дискусійним було питання, пов'язане з розсадженням народних депутатів у залі Верховної Ради", - сказав Іонушас.

Він також зазначив, що на засіданні заслухали пропозиції обраних депутатів усіх партій, а також пропозиції щодо розсадження від представників Апарату Ради.

"Це (дискусії про розсадження) пов'язано не тільки з ефективною роботою парламенту, але і з деякими технічними моментами. Вони пов'язані з тим, що на цей момент доволі велика кількість депутатів не належать до жодної політичної сили, деякі політичні сили, які залишилися в парламенті, - мають нові назви, деякі - нові. Для узгодження позицій потрібні консультації більш широкого кола", - зазначив Іонушас.

На його думку, те, в якому місці ті чи інші політсили працюють у парламенті, є історично важливим питанням. Іонушас підкреслив, що до 15 серпня (до засідання підготовчої депутатської групи) всі партії повинні внести пропозиції щодо розсадження.

Читайте на ГК:Потап розповів про найекстремальніші місця, де у них з Каменських був секс (ФОТО)
Читайте на ГК:Ціна на золото встановила історичний максимум
Читайте на ГК:Українців будуть ідентифікувати за штрих-кодом