1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівщина пропонує області змінити схеми руху вантажівок, - РДА

07.08.2019 18:29 Влада ВАЖЛИВО

Унаслідок обмеження руху фур на території Берегівщини, перевізникам запропонували об’їзд через Виноградівщину та Іршавщину. Тож на дорогах району транспортний потік автомобілів збільшився в рази.

Унаслідок обмеження руху фур на території Берегівщини, перевізникам запропонували об’їзд через Виноградівщину та Іршавщину. Тож на дорогах району транспортний потік автомобілів збільшився  в рази.

Виноградівська райрада направила звернення до Закарпатської ОДА та Служби автомобільних доріг щодо обмеження руху великовагових автомобілів територією району

Відповідне звернення депутати Виноградівської районної ради підтримали на сесійному засіданні 26 липня. Його вирішили адресувати Закарпатській ОДА та Службі автомобільних доріг області.

У тексті звернення наголошується, що внаслідок обмеження руху великогабаритного транспорту на території Берегівського району, перевізникам запропонували об’їзд через Виноградівщину та Іршавщину. Тож на дорогах Виноградівщини транспортний потік автомобілів великої вантажопідйомності збільшився в рази. Зокрема інтенсивний трафік вантажівок, що курсують до контрольно-пропускного пункту «Дяково» через с.Сільце, що призводить до ямковості та деформацій автомобільних доріг загального користування. Окрім того, через велику кількість вантажних автомобілів піддається руйнації автомобільний міст через річку Боржава у с. Великі Ком’яти.

− Внаслідок щорічних підтоплень та постійних навантажень великовагового транспорту міст у с. Великі Ком’яти зазнає постійного пошкодження, що є загрозою приведення його до непридатного стану. Дана ситуація є небезпечною, адже створює загрозу для життя людей. Також від постійного потоку важковагового транспорту зазнає пошкоджень інфраструктура села − житлові будинки та дорожнє покриття, яке в населеному пункті було капітально відремонтоване у 2017 році, − йдеться у зверненні.

Варто відзначити, що через руйнування комунальних вулиць Чкалова, Комунальної, якими прямують вантажівки, загострилася ситуація також у місті Виноградів.

Аби розв’язати проблему в цілому та зняти соціальну напругу у Виноградівському районі, депутати пропонують розробити і погодити нові схеми організації дорожнього руху великовагових вантажних автомобілів територією міста та району.

Нагадаємо, раніше вулиця Чкалова була перекрита. Активісти висипали декілька машин гравійно-піщаної суміші прямо на дорогу, цим люди намагалися привернути увагу до жахливого стану вулиці, яка нищиться через рух по ній каміонів і фур.

Фодо до редакції надіслали читачі «Голосу Карпат».

Нагадуємо, люди хотіли добитися, щоб важковаговий траспорт їхав як і має бути маршрутом Сільце - Велика Копаня - Теково. 

Читайте на ГК:Підприємство Новітекс у Виноградові закривається на карантин (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Телефонні шахраї «торгують» лісом на Закарпатті
Читайте на ГК:На Виноградівщині зафіксували землетрус магнітудою 1,9 бала