1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський схвалив зелені номери для електрокарів

06.08.2019 22:23 Влада

Президент підписав закон про зелені номери для електромобілів. Верховна Рада прийняла цей документ 11 липня.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким запроваджуються дорожні знаки для місць паркування і зарядки електромобілів, а також зелені номери для електрокарів. Про це повідомляється на сайті парламенту. Відзначимо, що відповідний закон Верховна Рада ухвалила 11 липня. 

Зокрема, документом доручається Міністерству внутрішніх справ, Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Міністерству охорони здоров'я, Державній службі з надзвичайних ситуацій протягом 6 місяців після офіційної публікації документа ввести номери для електромобілів з зеленим кольором шрифту, а також встановити вимоги до паркомісць для електрокарів. Також законом цим відомствам доручається ввести дорожні знаки "Для електромобілів", "Крім електромобілів", "Станція зарядки електромобілів". 

Закон набуде чинності з 1 січня 2020 року. Документ передбачає і штрафи за порушення вимог до паркомісць для електромобілів.

Законом визначаються штрафи в розмірі 340-510 гривень за зупинку або стоянку авто на місці для електрокарів або створення перешкод водіям таких авто. Відзначимо, що інспекторам з паркування надається право в такому випадку затримати автомобіль порушника, в тому числі, за допомогою евакуатора.

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка