1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, що в "Слузі народу" виступають за введення кримінальної відповідальності за сепаратні переговори з Росією

04.08.2019 14:20 Влада

Майбутній нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко виступає за введення кримінальної відповідальності за сепаратні переговори з представниками країни-агресора.

Майбутній нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко виступає за введення кримінальної відповідальності за сепаратні переговори з представниками країни-агресора.

Про це він заявив агентству Інтерфакс-Україна, інформує "Рубрика".

“Не знаю, чи буду я мати підтримку своїх колег. Але я точно запропоную зміни до Кримінального кодексу про ведення сепаратних переговорів без належних повноважень держави. Воююча країна. Ми повинні навести порядок”, — сказав Яременко.

Він підкреслив, що “Слуга народу” виступає за скорочення впливу держави на різні сфери життя суспільства, “але там, де держава є – це зовнішня політика та оборона, вона повинна діяти дуже чітко, жорстко і впевнено”.

Яременко обраний до Верховної Ради за мажоритарним округом № 215 у Києві.

Видання зазначає, що раніше з аналогічною ініціативою виступила партія “Голос”. Там пропонують ввести покарання за такі переговори в вигляді позбавлення волі на термін 13−15 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років.

Нагадаємо, у штабі Слуги народу назвали кандидатів на посади голів МОЗ та МОН

Читайте на ГК:Кравчук заявляє, що не зашкодить Україні
Читайте на ГК:Вінницький репер і студентка з Індії вразили мережу спільною україномовною піснею (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У МОЗ пояснили, чи можуть області самостійно послаблювати карантин