1. Новини Закарпаття
  2. >

У штабі Слуги народу назвали кандидатів на посади голів МОЗ та МОН

27.07.2019 19:41 Влада

Пропонують кандидатури Михайла Радуцького і Сергія Бабака розглядають на посаду глав міністерств, повідомив очільник штабу партії.

Пропонують кандидатури Михайла Радуцького і Сергія Бабака розглядають на посаду глав міністерств, повідомив очільник штабу партії.

Глава передвиборного штабу політсили Слуга народу Олександр Корнієнко розказав, що очолити Міністерство охорони здоров'я може засновник мережі приватних клінік Борис Михайло Радуцький. Серед претендентів на посаду міністра освіти і науки - Сергій Бабак. Вони обидва обрані народними депутатами за списками партії Слуга народу. Про це пише lb.ua

За словами Корнієнка, у Радуцького "точно є своє бачення, як краще реформувати сферу охорони здоров'я". 

Бабак розробляє законопроекти у сфері освіти і "теоретично" може стати міністром, зазначив Корнієнко. 

"Усі необхідні компетенції у нього є, він розуміється у цій сфері, займався управлінням в освіті", - сказав глава штабу про Бабака. 

Він зазначив, що глава МОН Лілія Гриневич і в.о. голови МОЗ Уляна Супрун навряд чи продовжать роботу в новому уряді. Але, підкреслив Корнієнко, партія має намір продовжити їхні реформи. 

"Більшість наших пропозицій щодо загальноосвітньої школи розкривають і вдосконалюють реформу НУШ (Нової української школи). Що стосується охорони здоров'я, то відкрутити назад реформу буде важко, але її треба ретельно проаудирувати, тому що до неї більше питань, ніж до освітньої", - додав глава штабу партії.

Нагадаємо, президент Зеленський підписав указ щодо розвитку Карпат.

Читайте на ГК:У військових уперше за час перемир'я втрати
Читайте на ГК:Медовий спас 2020: дата, традиції, прикмети
Читайте на ГК:Курс валют на 13 серпня: гривня зміцнилася до євро і долара