1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті перераховують голоси на одному з округів

27.07.2019 18:38 Влада

Окружна виборча комісія № 69 (центр — м. Мукачево) здійснить перерахунок голосів у одномандатному виборчому окрузі на всіх 133 дільницях.

Окружна виборча комісія № 69 (центр — м. Мукачево) здійснить перерахунок голосів у одномандатному виборчому окрузі на всіх 133 дільницях.

Про це інформує видання "Голос України".

Відповідне рішення ОВК ухвалила 24 липня.

За інформацією спостерігача ОПОРИ, до окружної виборчої комісії № 69 надійшла заява від кандидата у народні депутати Віктора Балоги (на знімку) із проханням здійснити перерахунок голосів на всіх 133 дільницях виборчого округу. Члени ОВК розглянули заяву кандидата і проголосували «за».

Варто додати, що інший кандидат — представник партії «Слуга народу» Едгар Токар — наполягав на перерахунку на 13 дільницях, де перемогу здобув Віктор Балога, оскільки вважає, що там відбулися масові фальсифікації голосів. Йдеться про Мукачівську центральну лікарню, ромське поселення і рідне село В. Балоги Завидово.

Перерахунок відбуватиметься в приміщенні ОВК у присутності всього складу комісії, здійснюватимуть його по два представники ДВК від кожного кандидата. Інформацію про повторний підрахунок голосів комунікаційниці ОПОРИ Ользі Беці підтвердив голова ОВК № 69 Олександр Гнатів: «Оскільки були заяви від двох кандидатів, ми прийняли рішення перерахувати голоси на всіх дільницях».

За даними ЦВК, після опрацювання 100% протоколів, в окрузі № 69 переміг кандидат у народні депутати Віктор Балога (партія «Єдиний центр»), за якого проголосували 35,81% виборців. Друге місце посів кандидат від партії «Слуга народу» Едгар Токар — за нього віддали голоси 34,47% виборців.

22 липня партія «Слуга народу» заявила, що оскаржуватиме результати дострокових виборів до Верховної Ради в десяти округах, де зафіксовані найбільші порушення під час голосування. Серед них — і округ № 69, повідомляє власний кореспондент "Голосу України" - Василь Нитка.

Нагадаємо, Результат виборів у Мукачеві та окрузі 69 буде оскаржено - штаб мажоритарника "Слуги народу".

Читайте на ГК:Ось такі вони, представники німецької нацменшини Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Покинуті напризволяще: закарпатка не знає, як врятувати дитину з рідкісною хворобою - ліків в Україні немає
Читайте на ГК:Незаконна видача бюлетенів на Мукачівщині: член ДВК зізналась у вчиненні злочину