1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відразу двоє народних депутатів з Виноградова працюватимуть у Верховній раді

23.07.2019 16:21 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Окрім Владіслава Поляка, який став нардепом-мажоритарником, ще один виноградівець буде займатися законотворчістю у новому парламенті України.

Окрім Владіслава Поляка, який став нардепом-мажоритарником, ще один виноградівець буде займатися законотворчістю у новому парламенті України.

Депутатом Верховної Ради дев'ятого скликання від політичної партії «Слуга народу» стане наш земляк Жупанин Андрій Вікторович. Він займає очевидно прохідне 105-те місце у списках найбільш широко представленої партії в сесійній залі.

Біографічна довідка від Голосу Карпат:

Андрій Жупанин народився 19 липня 1989 року у м .Виноградів. Навчався у міських ЗОШ №1 та ЗОШ №8, останню закінчив із золотою медаллю у 2006 р. Любителі спорту можуть пам'ятати Андрія по виступам за юнацьку футбольну команду «Севлюш» у 2004 – 2007 роках.

З 2006 р. по 2010 р. навчався на юридичному факультеті УжНУ. Був лауреатом іменної університетської стипендії  ім .Петра Лодія. Одержавши диплом бакалавра (з відзнакою) , вступив у магістратуру  Київського Національного Університету ім. Шевченка ( 2010 – 2012рр. ). Диплом магістра права отримавє також з відзнакою.  У період університетського навчання став триразовим переможцем загальнонаціонального стипендіального конкурсу « Завтра UA».

У  2014 році  Андрій Жупанин бере участь у республіканській конкурсній програмі «Всесвітні студії»  Фонду Віктора Пінчука і виграє право на навчання в Лейденському університеті (Нідерланди). Отримавши в 2015 р. ще один (теж з відзнакою) диплом магістра європейського права, повертається в Київ.

У трудовій біографії Андрія Жупанина можна відстежити шлях від помічника юриста і юриста в кількох столичних юридичних компаніях. Останні два роки працює старшим юристом в юридичній компанії «Ді Ел Ей Пайпер». Був також засновником та керівником ТОВ «Перші українські послуги» та  « Оушен ЮЕЙ».

У 2018 році обраний членом комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України.

Раніше у жодній політичній партії не перебував. Проживає в м. Київ. Нещодавно відзначив 30-ліття.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, Виноградів і Виноградівщина: відомі результати голосування на виборах до парламенту.

Читайте на ГК:У жителя одного з сіл Виноградівщини виявили наркотики в сумці
Читайте на ГК:У Виноградові п'яний керманич авто чинив опір поліцейським
Читайте на ГК:На Виноградівщині за добу померли двоє пацієнтів з Covid-19