1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В офісі Зеленського відреагували на приїзд Сійярто на Закарпаття

16.07.2019 15:53 Влада ВАЖЛИВО

Заступник керівника Офісу президента України Вадим Пристайко заявив, що на територію українського Закарпаття всупереч рекомендаціям офіційного Києва прибули дві делегації Угорщини.

Про це повідомило Радіо Свобода.

«В цей момент, коли відбувається підготовка до виборів, і така складна політична ситуація в Україні, можна було б як сусідній державі, дружній до нас, утриматися від таких поїздок. Саме така рекомендація була. На превеликий жаль, наші колеги не почули нас і вирішили діяти волюнтаристськи. Ми – цивілізована держава, ми намагаємося не забороняти в’їзд, наприклад, міністрові Сійярто, який сьогодні прибув», – сказав Пристайко на брифінгу в Києві.

За його словами, українська сторона рекомендувала очільникові угорського МЗС приїхати на зустріч до Києва для проведення консультацій політичного характеру.

«Ми готові були потім з ним (Сійярто – ред.) відвідати Закарпаття, зустрітися з усіма, з ким було необхідно, з ким хотілося б зустрітися. На жаль, нас угорська сторона не почула і вирішила робити так, як вона робить вже певний час. Я вважаю, що ця практика є неприпустимою», – сказав заступник керівника Офісу президента України.

Нагадаємо, Угорщина назвала Україні умови зняття вето на переговори з НАТО.

Читайте на ГК:Берегово переживає ренесанс пластунського руху (ФОТО)
Читайте на ГК:Берегівське Яноші відзначало День села (ФОТО)
Читайте на ГК:Пожежа на Берегівщині: дим видно за кілька кілометрів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка