1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві шукають муніципалів: головного спеціаліста та інспекторів відділу контролю і групи швидкого реагування

16.07.2019 11:19 Влада ВАЖЛИВО

У Мукачеві оголошено конкурс на заміщення вакантних посад в Управлінні муніципальної інспекції.

У Мукачеві оголошено конкурс на заміщення вакантних посад в Управлінні муніципальної інспекції.

За інформацією  Виконавчого комітету Мукачівської міської ради, йдеться про конкурс на заміщення наступних посад:

Головний спеціаліст, інспектор групи швидкого реагування відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

"Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років", - йдеться в повідомленні виконкому..

Спеціаліст І категорії, інспектор відділу контролю за станом благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

Спеціаліст І категорії, інспектор групи швидкого реагування відділу контролю за станом благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради

"Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи", -.сказано в повідомленні

Врдночас, зазначається, що для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі ;

- особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

- копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

- дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Також охочі до роботи в лавах мукачівських муніципалів можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 11 липня 2019 р. за адресою: м.Мукачево пл. Духновича, 2, каб.№ 34. (тел.2-14-17) 

Нагадаємо, на Ужгородщині шукають директорів шести шкіл.

Читайте на ГК:Нічого святого: на Мукачівщині обікрали церкву (ФОТО)
Читайте на ГК:Релігійний вандалізм? - у Мукачеві до Зелених свят нищать молоді дерева (ФОТО)
Читайте на ГК:Відомо, скільки коштів витратили на зарплати очільників місцевих рад Мукачівської ОТГ та Мукачівщини у 2019 році
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська