1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У рамках розробки стратегії розвитку Закарпаття вже проведено 30 засідань у різних форматах

16.07.2019 09:37 Влада

В Ужгороді відбулося засідання Керівного комітету з розроблення регіональної стратегії розвитку області до 2027 року та плану заходів з її реалізації.

В Ужгороді відбулося засідання Керівного комітету з розроблення регіональної стратегії розвитку області до 2027 року та плану заходів з її реалізації.

Голова ОДА Ігор Бондаренко наголосив на пріоритетних завданнях, які слід відобразити при підготовці стратегічних документів розвитку області, зокрема у сфері інвестицій та створення робочих місць, альтернативної енергетики, адміністративного територіального планування з урахуванням економічної складової та стратегічного місцевого планування, екології, транспорту, логістики, збереження культури, освіти і медицини.

На даний момент в рамках розробки стратегії розвитку області вже проведено 30 засідань у різних форматах; обговорено проект стратегії у двох районах; розроблено три стратегічні документи розвитку області; затверджено бачення та сценарії розвитку Закарпатської області; виокремлено складову "Підтримка малого і середнього бізнесу" та створено окрему робочу групу з підготовки окремих інструментів підтримки бізнесу регіону; сформовано соціально-економічний аналіз розвитку області на основі основних показників за 5 останніх років.

До кінця липня заплановано виконати ще ряд заходів, повідомляє Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА.

Так, напередодні, 15 липня, відбулося засідання з розвитку мережі індустріальних парків; на сьогодні, 16 липня, заплановане засідання робочої групи з розробки стратегічних документів у сфері МСБ; на 17 липня - засідання з фокус-групи з адміністративного планування в рамках підготовки проекту Стратегії розвитку Закарпатської області; на 25 липня - засідання Робочої групи з розроблення стратегії на період до 2027 року.

Нагадаємо, оприлюднено проект "Стратегії розвитку Ужгорода-2030"

Читайте на ГК:Зима без снігу: гідрометцентр дав прогноз на найближчі роки
Читайте на ГК:"Д'яволиця на повідку": Ужгородом гуляла дивна пара (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Парку Перемоги в Ужгороді — бути. На засіданні сесії дали зелене світло» (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська