1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Некомпетентність або фальш: фахівець розкритикував коментар Виноградівської райради про скасування засідання сесії

10.07.2019 19:15 Влада Ексклюзив Голос Карпат

На сесії мали виділити кошти на потреби шкіл району, однак публічно озвучені причини скасування засідання не витримують критики.

На сесії мали виділити кошти на потреби шкіл району, однак публічно озвучені причини скасування засідання не витримують критики.

Про це у коментарі Голосу Карпат написав колишній керівник Управлінння освіти, молоді і спорту Виноградівської РДА Віктор Жупанин:

Некомпетентність чи цинічна фальш? Рішення райради в частині освоєння коштів для освітніх закладів виконує виключно управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА. Ця установа має статус юридичної особи публічного права. Іншими словами, управління має самостійні казначейські рахунки, оголошує відповідні тендерні процедури, укладає угоди на придбання тих чи інших товарів. Керівник управління підписує всі угоди і платіжні документи.

Отже ,якби сьогодні райрада зібралась і проголосувала за виділення коштів на потреби освіти, вже завтра управління могло б розпочати передбачені Законом про публічні закупівлі процедури. Також зауважу, що вся сума коштів(блиько 50 мільйонів) виділена державою виключно на освітні заклади.Це і ні на які інші цілі. Прикро, що вже більше пів-року вони так і лежать мертвим капіталом. Випадковість? Навряд чи..., - розповів Жупанин.

Нагадаємо, у Виноградівській райраді прокоментували скасування засідання тридцять першої сесії. Також в цей же час заручниками таких дій з боку влади залишаються, в першу чергу, діти.

Читайте на ГК:"Пішохід нехай обійде": у Виноградові зафіксували "оленя" який припаркувався на пішохідному переході (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:У Виноградові руйнується пам'ятка архітектури: містяни занепокоєні станом Палацу Перені (ФОТО)
Читайте на ГК:Яма-пастка підстерігає водіїв у Виноградові: в мережі з'явились перші меми (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська