1. Новини Закарпаття
  2. >

"Іди гуляй. Господи...": Зеленський вигнав з наради чиновника за "розбій" (ВІДЕО)

10.07.2019 14:52 0 Влада

Президента обурила інформація про те, що в заходженого бравувати в суперечці секретаря міськради є судимість за статтею про розбій.

Президент Володимир Зеленський під час засідання в середу, 10 липня, вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка. 

"Коли багато кричать, я завжди прошу знайти мені в Інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Я у своєму віці, мені 42-й рік, бачив дуже багато людей. Я тут прочитав у газеті... Скажіть, це правда чи ні? Член Батьківщини, секретар Бориспільської міської ради - раніше судимий за ч.3 ст.142 КК України "Розбій", пов'язаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень... Ярославе Миколайовичу, це ви? Вийди звідси! Вийди, розбійнику! Погано чуєш? Англійською: еxit! Ідіть", - зірвався Зеленський. 

Однак Годунко не погодився з ним і вступив у словесну перепалку.

"Есемески йому дають читати, дурості всякі!" - сказав він, згадавши слова під час інавгурації, що "всі ми президенти". 

Зеленський відповів: "Та йди вже! Господи... Ти точно не президент, оскільки у президента немає криміналу. Іди гуляй. Господи..."

Читайте на ГК:"Готуємося до зупинки транзиту з 1 січня". Чому переговори по газу виявилися просто "розмовами" і до чого готуватися Україні взимку, - Страна
Читайте на ГК:Зеленський підписав закон про відтермінування штрафів для "єврономеірів"
Читайте на ГК:Опубліковано законопроект про ринок землі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка