1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні готується велика приватизація - Зеленський

03.07.2019 12:28 Влада

Зеленський заявив, що бачить проведення цієї приватизації вже в 2019 році, а також підкреслив, що хоче поглиблювати співпрацю зі Світовим банком.

Зеленський заявив, що бачить проведення цієї приватизації вже в 2019 році, а також підкреслив, що хоче поглиблювати співпрацю зі Світовим банком.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з віце-президентом Світового банку з питань Європи та Центральної Азії Сирілом Мюллером і розповів йому про підготовку великої приватизації в Україні. Про це повідомляє прес-служба президента в середу, 3 липня. 

"Ми хочемо поглиблювати співпрацю. Сьогодні ми провели зустріч з делегацією МВФ, під час якої було підтверджено підтримку України. Ми готові приєднатися до нової програми після формування нового уряду", - сказав Зеленський Мюллеру в Торонто у вівторок. 

Зеленський також підкреслив, що Україна досягла макроекономічної стабільності і готова продовжити реалізацію реформ після обрання нового складу Верховної Ради. Президент нагадав, що раніше скасував понад 160 указів, які створювали тиск на бізнес. Володимир Зеленський також заявив, що в Україні готується велика приватизація. 

"Ми бачимо проведення цієї приватизації вже в 2019 році", - сказав президент. Зеленський зазначив, що у вересні в Маріуполі заплановано проведення інвестиційного форуму з відновлення Донбасу. "І тут нам потрібна ваша допомога щодо вкладення грошей в інфраструктуру Донбасу", - зазначив президент.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська