1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

За місяць у Мукачеві відбудуться громадські слухання щодо багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі Монастирської

22.06.2019 18:21 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Управлінням комунальної власності та архітектури у Мукачеві опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

 Управлінням комунальної власності та архітектури у Мукачеві опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Як повідомляється, йдеться про Коригування проекту детального планування території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вулиці Монастирської міста Мукачева.

Органом, що прийматиме рішення про затвердження містобудівної документації значиться
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради.

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території багатоповерхової секційної житлової забудови та присадибної забудови в районі вулиці Монастирської міста Мукачеварозпочато з дня їх оприлюднення, а саме 21 червня 2019 року на сайті Мукачівської міської ради та триватиме до 22 липня 2019 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Також повідомляється, що громадські слухання відбудуться 23 липня о 11.00 годині у м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, буд.2.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2.

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Мукачівської міської ради. (89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2. Відповідальна особа: Майданевич Яна Борисівна тел. (03131) 2-23-74 e-mail: arch_mukmvk@ukr.net)

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 22 липня поточного року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у  Ізі проведуть майстер-клас з лозоплетіння.

Читайте на ГК:Стало відомо, скільки жителів Мукачівської ОТГ захворіли за добу на коронавірус
Читайте на ГК:Нічого святого: на Мукачівщині обікрали церкву (ФОТО)
Читайте на ГК:Релігійний вандалізм? - у Мукачеві до Зелених свят нищать молоді дерева (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська