1. Новини Закарпаття
  2. >

УМДС пропонує своїх кандидатів у депутати Верховної Ради

18.06.2019 20:50 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Перемовини УМДС з КМКС ще тривають.

Перемовини УМДС з КМКС ще тривають.

Нагадаємо, що інша впливова угорська організація – КМКС, на своїй останній конференції назвала власних претендентів на мандат парламентарія. Це Ласло Брензович (73-ій виборчий округ з центром у Виноградові), Гейза Гулачі (69-ий з центром у Мукачеві) та Йосип Борто ( 68-ий з центром в Ужгороді). Попередньо свої дії не узгодили з іншим політичним партнером – Демократичною партією угорців Закарпаття (УМДС).Тому остання теж  відправляє у “бій” своїх представників.

Бажання помірятись силами за крісло в парламенті виявили бажання Мікловш Товт, його незмінний товариш по обласній раді та участі в різноманітних заходах Чаба Пийтер, деякі інші особи. Все ж керівництво осередку вирішило зупинитись на кандидатурі Міклоша Товта й висунути його кандидатом у депутати Верховної Ради по Мукачівському виборчому округу. В інших двох підтримуватимуть Ласло Брензовича та Йосипа Борто.

“Офіційна позиція ще не затверджена. Перемовини УМДС з КМКС ще тривають,- підтвердив Голосу Карпат голова “демократів” Ласло Зубанич.- Можливо, спільна позиція вирішиться вже сьогодні.”

Нагадаємо, змінили місце голосування на Закарпатті вже майже 150 громадян.

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 4 червня
Читайте на ГК:В Угорщині відзначають 100-річчя Тріанонського договору: тоді угорці втратили територію Закарпаття
Читайте на ГК:Зниклу 14-річну дівчину із Закарпаття розшукали на Вінниччині
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська