1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Травневий паводок на Закарпатті: в ОДА підрахували збитки негоди

18.06.2019 19:11 Влада

Загальна сума збитків, нанесених стихією протягом 20-25 травня, за попередніми розрахунками, склала понад 600 млн грн.

Загальна сума збитків, нанесених стихією протягом 20-25 травня, за попередніми розрахунками, склала понад 600 млн грн.

Про це повідомив в.о.голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас у відповіді на запит кореспондента УНН.

За його словами, сильні опади протягом 20-25 травня 2019 року завдали значних фінансових і матеріальних збитків водогосподарському комплексу, об'єктам дорожнього господарства, житловим будинкам та сільськогосподарським угіддям у 94 населених пунктах 10 районів області. Загальні збитки, нанесені стихією, за попередніми розрахунками, склали понад 600 млн грн.

Обсяг коштів, що передбачається залучити з резервного фонду державного бюджету на подолання наслідків негоди, склав 349,2 млн грн, іще 3,2 млн грн планується виділити з місцевих бюджетів.

Згідно з поданими райдержадміністраціями матеріалами, першочергові аварійно-відновлювальні роботи необхідно здійснити на 204 об'єктах в семи районах області, з яких 12 об'єктів буде відновлено за рахунок коштів місцевих бюджетів.

При цьому Я.Галас уточнив, що внаслідок стихії були пошкоджені 56 об'єктів водогосподарського комплексу області на суму 116,6 млн грн, балансоутримувачем яких є Басейнове управління водних ресурсів "Тиса" Державного агентства водних ресурсів України, та 14 автомобільних доріг державного значення, вартість збитків по яких склала 11,9 млн грн.

Нагадаємо, Біля вокзалу в Ужгороді зіткнулись автомобілі BMW та Volkswagen.

Читайте на ГК:Зима без снігу: гідрометцентр дав прогноз на найближчі роки
Читайте на ГК:"Д'яволиця на повідку": Ужгородом гуляла дивна пара (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Парку Перемоги в Ужгороді — бути. На засіданні сесії дали зелене світло» (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська