1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Кандидатів від «Партії угорців України» зареєстрували у ЦВК

13.06.2019 10:51 Влада ВАЖЛИВО

На черговому з’їзді члени «КМКС – Партії угорців України» прийняли рішення висунути трьох своїх кандидатів для участі у позачергових виборах до Верховної Ради України по мажоритарних округах.

На черговому з’їзді члени «КМКС – Партії угорців України» прийняли рішення висунути трьох своїх кандидатів для участі у позачергових виборах до Верховної Ради України по мажоритарних округах.

Так, уже вчора, 11 червня, Василь Брензович, Йосип Борто та Гейза Гулачі подали всі необхідні документи до Центральної виборчої комісії України (ЦВК), повідомив КО.

«До цього ми активно працювали в напрямку створення так званого «угорського виборчого округу», де представники угорської громади проживають у чисельній більшості. Однак округ не створений всупереч закону. Тому ми беремо участь у позачергових виборах у мажоритарних округах. Сподіваємося, нам вдасться досягнути хороших результатів – ми маємо показати, що ми є!», – розповів Василь Брензович під час поїздки до Києва. Про це повідомляє видання «Kárpátalja».

У свою чергу Йосип Борто зауважив, що на президентських виборах у квітні цього року, 90% представників угорської громади голосували за зміни – в політиці та системі загалом: «Маємо надію, що Україна ступить на шлях демократичного верховенства права, де права національних меншин гарантовані законом».

Разом з тим, у випадку перемоги кандидатів, вони, будучи «частиною нової політики», в першу чергу ставитимуть за мету представляти інтереси Закарпаття, у тому числі й угорців краю. Щоб громада отримала відібрані у неї права, які, попри усе, гарантовані Конституцією України та міжнародними зобов’язаннями держави.

Нагадаємо, в Ужгороді вщент згорів елітний Mercedes: з'явилось відео пожежі.

Читайте на ГК:Закарпатця викрили на примушуванні дівчат-підлітків до заняття проституцією (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові знайшли покинутим новонародженого хлопчика
Читайте на ГК:Таке Берегово ви ще не бачили: місто на карантині показали без людей (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська