1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Директори – владі: здаємо вам ключі, а 1 вересня маємо зайти у відремонтовані приміщення! (ВІДЕО, ФОТО)

10.06.2019 20:50 0 Влада Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Такий сценарій запропонували освітяни Виноградівській районній раді, від якої не можуть дочекатися фінансування. 10 червня 2019 р. відбулася розширена нарада директорів шкіл у Виноградівському районі.

Сьогодні, 10 червня у приміщенні районного управління освіти у Виноградівському районі, у палаці Перені відбулася розширена нарада директорів шкіл за участю запрошених голови Виноградівської районної ради  Віталія Любки, та його заступника Адальберта Сверенко.

Директори-освітяни зауважили, що недофінансовується галузь освіти. За їх інформацією, гроші із обласних субвенцій за цей та попередні роки у районі є. І вони задають питання: "Чому районні депутати не фінансують освітянську галузь району?"

Голова Виноградівської районної ради, Віталій Любка зауважив - "у нього є питання щодо того, наскільки об'єктивно складається розподіл грошових коштів за поданням керівника управління освіти, які мали би надходити у школи. Також депутати хотіли б мати більше інформації про те, яка ситуація у кожній школі".

Натомість, освітяни наголосили на тому, що практично може зірватися навчальний процес у школах з 1 вересня 2019 року. Оскільки починається літня пора і вони не встигнуть провести ремонти приміщень, підготуватися до нового навчального року,  закупити обладнання та устаткування. 

Також досі немає інклюзивного центру.

Зал відповів оплесками на зауваження директорки Виноградівської ЗОШ №3 про те, що якщо у депутатів є претензії  і є якісь питання і зауваження до роботи директорів, до того як вони виконують свої функції, то директори готові віддати їм ключі від шкіл, і як у Європі, 1 вересня готові прийти в уже відремонтовані та підготовлені до навчального процесу школи.

Керівник управління освіти на Виноградівщині - Марія Сігетій - неодноразово наголосила на тому, що  "Протягом багатьох місяців закликала і керівництво і депутатів районної ради до спільних зустрічей, комісій, для того, аби роз'яснити, яким чином і чому пропонується направляти, та які суми коштів у освітянській галузі.  Однак, на її думку, фактично на разі іде блокування роботи управління освіти і районна рада не реагувала на їх звернення".

Також Марія Сігетій наголосила на тому, що вони готові прислухатися до пропозицій депутатів Виноградівської районної ради, що має бути спільна робота, однак вона має бути офіційна під комісією і під протоколом, а інші види вона не знає.

Нагадаємо, на Чорній Горі у Виноградові вже дозріли абрикоси.

Читайте на ГК:У Виноградові п'яний керманич авто чинив опір поліцейським
Читайте на ГК:На Виноградівщині за добу померли двоє пацієнтів з Covid-19
Читайте на ГК:На Виноградівщині за минулу добу задокументували трьох водіїв "під мухою"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська