1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті вчасно утворилися 6 ОВК, однак керівництво деяких із них відмовилося працювати

04.06.2019 17:52 Влада

У Закарпатській області усі шість окружних виборчих комісій вже провели свої перші засідання, на яких більшість членів прийняли присягу.

У Закарпатській області усі шість окружних виборчих комісій вже провели свої перші засідання, на яких більшість членів прийняли присягу.

Однак не на всіх засіданнях були присутні усі члени комісій, на деяких було відсутнє керівництво комісії через те, що ці особи проживають в інших містах. У трьох ОВК перше засідання пройшло 2 червня, в інших трьох – 3 червня. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА на Закарпатті.

На засіданні ОВК №68 (центр – Ужгород), яке відбулося 3 червня, були присутні 16 із 18 членів комісії. Усі присутні склали присягу та розглянули питання щодо оплачуваних посад, чергування, графіку роботи окружної комісії.

Перше засідання комісії по округу №69 (центр – Мукачево) також пройшло 3 червня. Із 18 членів ОВК присутніми були 13 осіб, які прийняли присягу під час засідання.

Під час засідання ОВК №70 (центр – Свалява), яке відбулося 3 червня, були присутні 11 осіб із 18 членів комісії. Усі присутні члени комісії прийняли присягу. Голова комісії та секретар не з'явилися на перше засідання та, зі слів заступниці голови ОВК Мар`яни Змійовської (суб`єкт подання – партія «Відродження»), відмовилися від роботи в окружній виборчій комісії. Тому на одне засідання члени комісії призначили Марію Кошелю секретарем засідання. За інформацією спостерігача ОПОРИ, в ОВК є й такі члени, які не мешкають на Закарпатті, тому від участі також ймовірно відмовляться.

Засідання ОВК №71 (центр – Хуст) відбулося 2 червня, усі 15 осіб, які були присутні, прийняли присягу. Зі слів заступниці голови ОВК Вікторії Калинич (суб`єкт подання Радикальна партія Олега Ляшка), 3 із 18 членів комісії відмовилися працювати, адже мешкають в інших областях.

ОВК №72 (центр – Тячів) зібралася на засідання 2 червня. Із 18 членів комісії було 14 осіб, усі вони прийняли присягу.

Засідання ОВК №73 (центр – Виноградів) відбулося 2 червня. На першому засіданні були присутні 11 членів із 18. За інформацією спостерігача ОПОРИ, на засіданні не було голови та заступника, які проживають в містах Сєвєродонецьк та Харків. Усі присутні на засіданні члени комісії прийняли присягу.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили, що закарпатський нардеп Роберт Горват привласнив землі компанії "Леанка".

Читайте на ГК:В Офісі Президента не дають коментарів стосовно ймовірного візиту Зеленського на Закарпаття
Читайте на ГК:В Ужгороді домовлялися як освячуватимуть паски на Закарпатті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді захворіли на COVID-19 двадцять чотири особи (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська