1. Новини Закарпаття
  2. >

Зеленський: У нас дві війни - війна з Росією та війна з корупцією

31.05.2019 09:01 Влада

Президент України Володимир Зеленський обговорив з сенатором США Робертом Портманом питання виборів до Верховної Ради та необхідність подальшого тиску на Росію з метою виконання Мінських угод.

«Учасники зустрічі обговорили політичну ситуацію в Україні, зокрема дострокові вибори до Верховної Ради», - повідомили в прес-службі глави держави.

Президент зазначив, що розпуск парламенту відповідає запитам суспільства, а завдяки проведенню виборів до Верховної Ради в липні вже у вересні може бути сформовано новий уряд.

«Якби цей непрацюючий парламент був і далі, то ми сформували б уряд в грудні. Ми не можемо чекати. У нас дві війни - війна з Росією і війна з корупцією всередині країни, яка є загрозою, перш за все, для економіки України », - підкреслив Зеленський.

Також під час зустрічі піднімалося питання про ситуацію на Донбасі і необхідні кроки для досягнення прогресу в мирному врегулюванні, насамперед про припинення вогню та обмін заручниками.

«Президент також особливо відзначив активну позицію Сенату США у введенні санкцій проти Росії і надання Україні військову допомогу. Було наголошено на необхідності подальшого тиску на РФ з метою забезпечення належного виконання Мінських домовленостей », - йдеться в повідомленні.

Крім того, президент Зеленський і сенатор Портман обговорили актуальні питання реалізації реформ, які повинні наблизити Україну до ЄС і НАТО, пише "Журналіст".

Нагадаємо, СБУ заявила про ризики дестабілізації енергосистеми з 1 липня

Читайте на ГК:Спрогнозовано курс гривні до 2022 року - S&P
Читайте на ГК:Ніяких папірців і пластика. В Україні видаватимуть права по новому
Читайте на ГК:Всі свої. Депутати "Слуги народу" беруть в помічники візажистів, танцівниць, моделей і синів друзів президента - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка