1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні спиртне п'ють частіше, ніж молоко - Супрун

29.05.2019 16:09 Влада

За даними глави Міністерства охорони здоров'я, українці воліють пити алкоголь замість молока.

За даними глави Міністерства охорони здоров'я, українці воліють пити алкоголь замість молока.

В Україні щодня курять 7,2 млн осіб. Через наслідки куріння щорічно помирають 85 тисяч українців, а вживання спиртного перевершило молоко за популярністю. Про це у Facebook написала глава Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун.

"В Україні дійсно широко поширені фактори, які підвищують ризики неінфекційних патологій. Наприклад 7,2 мільйона дорослого населення щодня курять, а від пов'язаних з цим хвороб щорічно помирає 85 тисяч українців. Також Україна входить в першу десятку найбільш питущих країн світу. Алкоголь за обсягом споживання значно перевершує молоко (в розрахунку на одного жителя майже 12 л). А частка пов'язаних з алкоголем причин смерті становить 34,4% (серед усіх причин)", - йдеться в публікації.

За її словами, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, рак, хронічні обструктивні захворювання легень і розлади психічного здоров'я є причинами майже 84% всіх смертей в Україні.

Вона наголосила, що українці звикли ігнорувати охорону здоров'я і вдавати, ніби її не існує.

"Люди терплять до останнього, аби не звертатися до лікарів. Воліють не знати про свої захворювання, тому що тоді доведеться лікуватися: а це дорого і страшно", - зазначила Супрун.

Читайте на ГК:Оптові ціни на дизпаливо впали нижче 14 грн
Читайте на ГК:Курс валют на 16 квітня: гривня прискорила зниження
Читайте на ГК:"Гуляти ми просилися - коронавірус не пускав": мережу підкорює відео з піснею "Ой у вишневому саду" переспіваною на тему коронавірусу (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська