1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Голова Полянської ОТГ презентував стратегічне планування громади

29.05.2019 08:33 Влада

На круглому столі "Розвиток гірських територій українських Карпат".

У Вигодській ОТГ Івано-Франківської області завершився круглий стіл "Розвиток гірських територій українських Карпат : від концепції до плану дій", який організував Івано-Франківський ЦРМС за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

В другий день заходу, зокрема, досвідом реалізації проектів місцевого розвитку гірських громад Закарпаття на прикладі Полянської об'єднаної територіальної громади поділився голова ОТГ Іван Дрогобецький.

Він презентував учасникам круглого столу стратегічне планування громади, яку очолює, розповів про реалізовані в ОТГ проекти, цілі та завдання на майбутнє. Також зауважив, що найбільш пріоритетними проектами Полянської ОТГ є будівництво сміттєпереробного заводу та очисних споруд, а також проект Міжнародного медбіотехіндустріального парку "Інноваційне місто довголіття", який неодноразово обговорювався з науковцями на семінарах та форумах Полянської громади. Реалізовувати ці проекти Полянська ОТГ планує спільно з п'ятьма гірськими районами Закарпаття –  Великоберезнянським, Воловецьким, Міжгірським, Перечинським та Свалявським, тому що вони мають спільні завдання та проблеми.

Нагадаємо, Закарпатську область на круглому столі у Вигодській ОТГ представляли Іван Дем’янчук, директор Закарпатського ЦРМС, Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА, Олег Лукша, консультант з правових питань ЗРВ АМУ, Іван Дрогобецький, голова Полянської ОТГ, Іван Карасьов, керівник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вільховецької ОТГ та Михайло Рябінчак, голова села Нижні Ворота, інформує Закарпатський ЦРМС.

Читайте на ГК:На трасі Чоп-Київ утруднено рух (ФОТО)
Читайте на ГК:На Свалявщині згорів автомобіль Ford
Читайте на ГК:У Сваляві відбувся заключний семінар, присвячений економічному розвитку районів Закарпаття
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка