1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Іршавська ОТГ розгляне можливості свого розширення

18.05.2019 19:51 Влада

В Іршавській об’єднаній територіальній громаді розглядають варіанти розширення ОТГ за рахунок навколишніх сільських рад.

Про це йшлося в ході робочої зустрічі представників Іршавської міськради та Закарпатського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Нагадаємо, Іршавська ОТГ є найменшою в Закарпатській області як за кількістю населених пунктів, що об’єдналися, так і за площею. Окрім того, громада отримує найменшу інфраструктурну субвенцію через те, що має дуже мало сільських територій. Покращити таку ситуацію можливо, приєднавши до ОТГ сільські громади. Мова насамперед про села Брід і Дешковиця (Брідська сільрада), Дубрівка, Велика Розтока та Мала Розтока (Дубрівська сільрада) та Гребля (Греблівська сільрада). 

Як повідомив директор Закарпатського ЦРМС Іван Дем’янчук, наразі з представниками Іршавської ОТГ обумовлено, що міськрада ініціює проведення консультацій з даного питання. В свою чергу фахівці ЦРМС супроводжуватимуть процес та, у разі необхідності, консультуватимуть громаду в дотриманні необхідних процедур.

Також учасники зустрічі обговорили потреби Іршавської ОТГ та труднощі, з якими стикається громада, інформує Закарпатський ЦРМС.

Нагадаємо, українські військові "на передку" харчуватимуться по-новому

Читайте на ГК:В Закарпатті на трасі державного значення утворився кількакілометровий затор (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Іршавщині яскраво відгуляли День села Довге (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Іршавщині двоє місцевих викрали мопед закарпатця
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка