1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна наполягатиме, щоб новий механізм санкцій у Раді Європи не замінив чинний - ЕС

17.05.2019 13:12 Влада

Україна наполягатиме, щоб додатковий механізм санкцій, який повинні розробити національні делегації, був доповнюючим, а не замінював чинний, який наразі зупиняє делегацію РФ від участі в роботі ПАРЄ.

Про це під час виступу на засіданні КМРЄ у Гельсінкі заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, повідомляє "Європейська правда".

Нагадаємо, у п’ятницю міністри закордонних справ країн-членів Ради Європи на засіданні у Гельсінкі ухвалили рішення, сприятливе для повернення російської делегації у ПАРЄ.  Україна голосувала проти цього рішення та вважає його ганебним і суперечливим.

Згідно з рішенням, у Раді Європи мають розробити чітко визначену додаткову процедуру покарання держав-порушниць, яка може бути ініційована Парламентською асамблеєю, Комітетом міністрів або генеральним секретарем. Водночас в КМРЄ не стали перебирати на себе повноваження інших органів, зокрема, Парламентської асамблеї, хоча Росія категорично на цьому наполягала.

Очікується, що додатковий механізм санкцій може сприяти поверненню російської делегації до ПАРЄ.

"Наразі делегаціям слід розробити додатковий механізм "без шкоди для інших наявних процедур, включно з діяльністю Парламентської Асамблеї та конвенційних контролюючих органів", як це визначено у Декларації 1994 року щодо виконання зобов’язань", - заявив Сергій Кислиця.

"Україна наполягатиме на тому, що це є єдино правильний шлях імплементації рішення, оскільки Декларація 1994 року і дотепер є чинною, як і Європейська конвенція з прав людини", - додав заступник голови МЗС України.

Нагадаємо, що названо розмір зарплати Уляни Супрун.

Читайте на ГК:"Газ про запас": Нафтогаз запропонував споживачам купити газ наперед за нинішньою ціною
Читайте на ГК:"Вихідний": в Україні 26 серпня не працюватимуть банки - НБУ
Читайте на ГК:"Знижки на електроенергію, зарплати по 600 доларів, нова формула для комуналки": Що прийняв Кабмін 21 серпня - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus