1. Новини Закарпаття
  2. >

Інфраструктурні проекти ОТГ Закарпаття пройшли попередній конкурсний відбір

16.05.2019 14:00 Влада

Інфраструктурні проекти Іршавської, Баранинської, Тячівської та Вільховецької ОТГ пройшли попередній конкурсний відбір та претендують на реалізацію у 2020 році за рахунок коштів ДФРР.

Інфраструктурні проекти Іршавської, Баранинської, Тячівської та Вільховецької ОТГ пройшли попередній конкурсний відбір та претендують на реалізацію у 2020 році за рахунок коштів ДФРР.

Попередній відбір вже пройшли проекти Перечинської та Полянської ОТГ — створення сучасного освітньо-культурного простору на базі будинку культури у с.Зарічово та будівництва Центру надання адміністративних послуг відповідно.

Інші громади області також мають успіхи на цій стадії відбору. Так, проект Вільховецької ОТГ «Реконструкція Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступеня з добудовою учбового корпусу, харчоблоку, коридору та спортивної зали в с. Вільхівці Лази» отримав 41,25 бала. Ще один проект громади, «Капітальний ремонт дороги у с. Вільхівчик», набрав 38,3333 бала.

Іршавська ОТГ також отримала підтримку в реалізації кількох проектів. Зокрема, це придбання спецтехніки для осблуговування комунальної структури громади (49 балів), облаштування інформаційно-телекомунікаційної автоматизованої системи «Безпечне місто» (43,3333 бала), будівництво мультифункціонального спортивного майданчика, облаштування спортивних споруд на території Іршавської міської дитячо-юнацької спортивної школи (42,25 бала).

Тячівська ОТГ претендує на реалізацію проекту реконструкції з добудовою нових приміщень ясла-садка на 80 місць №1 (47 балів).

Проект Баранинської ОТГ з будівництва адміністративної будівлі (органів державної влади та місцевого самоврядування) набрав високі 57 балів, повідомляє Закарпатський ЦРМС.

Нагадаємо, Закарпатські депутати просять внести зміни в порядок проведення ЗНО

Читайте на ГК:Закарпаття - дивовижне: на Рахівщині розквітли смереки (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті відбудуться планові відключення світла (ГРАФІК)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Перечинщині та Іршавщині 6 червня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська