1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк переконаний, що Закарпаття має право входити "в любі держави"

08.05.2019 15:24 Влада

Про це Сергій Ратушняк написав у Зверненні у Фейсбуці, з яким звернувся до Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів

Про це Сергій Ратушняк написав у Зверненні у Фейсбуці, з яким звернувся до Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів

"Територіальні питання Закарпаття (Подкарпатської Русі), як і любих других територій унормовуються Міжнародними Договорами. Згідно Сен Жерменського і Трианонського Міжнародних Договорів Подкарпатська Русь має право входити в любі держави, виключно на правах АВТОНОМІЇ!!! Тому входження в Україну на правах області порушує Міжнародні Договори.
Місцевий Референдум 1991 року унормовував юридичну колізію, автоматично набираючи силу Закону! Але Українська влада, при одинакових результатах референдумів у Криму і на Закарпатті - Криму надала АВТОНОМІЮ. В той час на нашій території владою порушені, не лише Міжнародні Договори, а і результати місцевого Референдуму, які автоматично набирали Законну силу!!!
Тобто при приєднанні Подкарпаття влада України двічі порушила Законодавство: перший раз порушуючи два Міжнародні договори, згідно яких унормовується Міжнародний статус території, вдруге при нехтуванні результатів місцевого Референдуму 1991 року - результати якого автоматично набирали силу Закону і не потребували імплементації ВР України.
На сьогоднішній день є термінова необхідність унормування Міжнародного статусу території Закарпаття та приведення в дію результатів місцевого Референдуму 1991 року, тому що де-юре Закарпаття має автономний статус, а де-факто ні", написав на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Ратушняк.

Читайте на ГК:На Закарпатті шукали двох жінок, які пішли за грибами й заблукали
Читайте на ГК:Закарпатка, яка назвала сина Зеленським, кличе в гості президента (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті, крім тримісячного Зеленського, живе ще й 10-річний хлопчик Янукович (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська