1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородська мерія виграла справу про стягнення майже 900 000 грн від ТзОВ «ОЛЕКСАНДРІЯ КЕПІТАЛ»

08.05.2019 11:19 Влада

Фірма ремонтувала вул. Капушанську.

Фірма ремонтувала вул. Капушанську.

Департамент міського господарства Ужгородської міської ради виграв напередодні у Західному апеляційному господарському суді (м.Львів) справу про стягнення матеріальної шкоди у сумі 895 тисяч 380 гривень з ТзОВ «ОЛЕКСАНДРІЯ КЕПІТАЛ» (підрядна організація, яка виконувала роботи на об’єкті «Капітальний ремонт вул. Перемоги (від вул. Тиводара Легоцького до с.Сторожниця)» у 2017 році).

Як ми вже повідомляли, відповідно до договору підрядник мав до 20 грудня 2017 року завершити всі роботи, однак через безвідповідальність фірми-підрядника вони не були вчасно виконані, а ті, що виконані – неякісно, чим територіальній громаді Ужгорода завдано матеріальну шкоду у зазначеному розмірі. Усе підтверджено висновками судового експерта.

Для забезпечення повернення бюджетних коштів та недопущення порушення прав територіальної громади департамент міського господарства Ужгородської міської ради звернувся з позовом до суду.

Наразі рішення Західного апеляційного господарського суду набуло законної сили і розпочинається процедура примусового стягнення, поінформували з департаменту міського господарства, повідомили в міськраді.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що виноградівські водії виміряли глибину ям на вулицях міста.

Також на Закарпатті вщент розмило трасу з Мукачева до Хуста.

Читайте на ГК:В Ужгороді спостерігали неймовірне природне явище (ФОТО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині планують збудувати сміттєпереробний завод, - джерело
Читайте на ГК:Ужгородські мами готують сюрприз меру
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська